cimer szines k

Pannon Egyetem
Műszaki Informatikai Kar
8200 Veszprém, Egyetem Utca 10.

Az Erőpróba 12 órás élő forduló, melyet Veszprémben, a Pannon Egyetem aulájában rendeztünk meg 2014. november 29-én. Itt az Erőgyűjtésen és az Összemérésen legjobban szerepelt 9 csapat kapott lehetőséget a Bitfaragó Birodalom területén szétszóródott bitek gyűjtéséhez.

eroprobaeredmeny2014

A legtöbb bitet gyűjtő csapat: C-sharks  (Lőrincz Szabolcs, Nagy Bálint, Oczot Balázs, Oláh Gergely, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium)

Bitgyűjtésben második: asdf (Bencze Gábor, Biró Ákos, Frey Balázs, Nagy Gergely, Boronkay György Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium)

Bitgyűjtésben harmadik: Emigránát (Székely Szilveszter és Váradi Péter, Neumann János Középiskola és Kollégium; Weisz Ambrus, Fazekas Mihály Gimnázium; Erdős Márton, Batthyány Lajos Gimnázium)

A három legjobb bitgyűjtő csapatot a birodalom bitgyűjtésre alkalmas értékes eszközökkel jutalmazta.

Az eseményen készült fotók itt találhatóak.

infoblokk kedv final felso cmyk ESZA